Daniel Hruška

Ahojte, volám sa Daniel a vítam vás na stránke Cestujzamenej.sk. Som zakladateľom nášho blogu. Mám na starosti hlavne tvorbu obsahu a zodpovedám za to, aby všetko frčalo tak ako má. Takže ak ste už čítali nejaký článok, tak som ho písal ja. Okrem toho som autorom fotografií na instagrame, kde sa nachádza Majka. Plus dohadujem všetky spolupráce a komunikujem s publikom.

Cestovanie ma chytilo už dávno a ako mi pribúdajú roky, tak sa to umocňuje. Najradšej mám časť plánovania. Milujem proces hľadania leteniek, ubytovania a všetkého okolo toho. Z destinácií mám najradšej tie, kde sa niečo deje, alebo kde je niečo zaujímavé.

Často cestujem i bez Majky. Hlavne do bizarných miest a na akcie, ktoré ona rada nemá. Typickým príkladom sú výlety na športové podujatia či už doma alebo v zahraničí, a taktiež za zábavou ( zábavné parky, festivaly a koncerty).

Zaujímavosťou je, že pre mňa je často i cesta cieľ. Tomu prispôsobujem i naše výlety. Čím viac prestupov alebo destinácií, tým je to lepšie.

Vo voľnom čase sledujem trendy v marketingu, som obrovský športový fanúšik (MŠK Žilina a všetky slovenské reprezentácie) a tiež musím vyskúšať každú sociálnu sieť čo existuje.

Taktiež chodím prednášať o cestách ako aj o tom, ako cestovať čo najlacnejšie. A napísal som i celkom fajn sprievodcu lacným cestovaním.

A aby som nezabudol. Máme i hypotéku. Takže chodím do práce. A všetky tieto voľnočasové aktivity musím napratať do 20 dní dovolenky.

Vidíme sa na letisku!

Kontakt: info@cestujzamenej.sk