O nás

Ahojte všetci na našom blogu cestujzamenej. Sme mladý pracujúci pár s hypotékou na krku a aj napriek tomu je jedinou našou starosťou, či bude na letenky. Pre nás je cestovanie tým najlepším spôsobom ako investovať svoj čas a peniaze. Milujeme letiskový ruch, keď si svoj svet nosíme v ruksakoch na chrbtoch, zbožňujeme spoznávanie nových kultúr, chutí, vôní a farieb, obdivujeme prírodu, architektúru, úzke uličky a trhy.

cestujzamenej tričko

A prečo cestujzamenej?

Rozhodli sme sa  vytvoriť tento online denník z dôvodu, že mnoho ľudí sa nás pýta na rôzne tipy a rady na cesty.

Všetky cesty  si plánujeme vždy sami. Skúsenosti nás neskutočne obohacujú a učia. Vieme, kde a ako kúpiť lacné letenky, zabezpečiť si dobré ubytovanie a každý moment si naplánovať tak, aby sme odchádzali s hlavou plnou nezabudnuteľných zážitkov. A sme radi, že ich máme toľko a stále nové pribúdajú. Dúfame, že sa vám budú naše cestopisy páčiť a inšpirujú vás. Veď nás čaká celý svet, a to čo sme zatiaľ videli my je neskutočná nádhera.

Vždy si z ďalekých ciest prinesieme niečo domov, aby sme jediným pohľadom oživili spomienky, ktoré sme si počas spoločných ciest vytvorili.

WORK, SAVE, TRAVEL, REPEAT

Majka a Daniel

Cestujzamenej

Cestujzamenej mapa – kde sme boli?Spoločne máme precestovaných  28 krajín na 4 svetadieloch.

Snažíme sa ušetriť na letenkách a ubytovaní, no nikdy nie na zážitkoch. Podarilo sa nám letieť zadarmo do Berlína, za letenku do Benátok sme zaplatili 20 eur a do Istanbulu sme leteli za 35 eur. Zaujímavá bola tiež letenka do Mexika za 220 €. V srdci Prahy sme si zabezpečili ubytovanie za 10 eur v 4-hviezdičkovom hoteli, vo Viedni sme si vďaka aplikácii Hotel Tonight bookli ubytovanie zadarmo.

Európa

Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Taliansko, Vatikán, Poľsko, Česko, Rakúsko, Maďarsko, Ukrajina, Grécko, Chorvátsko, Bulharsko,  Holandsko, Dánsko, Švédsko

Ázia

Turecko, Spojené arabské emiráty, Čína, ThajskoKambodžaVietnamMalajzia, Južná Kórea

Severná Amerika

USA

Mexiko

Afrika

Maroko

Cestujzamenej

Cestujzamenej

Cestujzamenej

20 comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.