Veľká súťaž

Leto je v plnom prúde, no pre nás to nie je žiadna uhorková sezóna. Pripravili sme si preto pre teba neskutočnú súťaž. A keď píšeme v nadpise najväčšia, tak myslíme naozaj veľkú. Neskromne sme ju s kamarátmi z iných blogov nazvali: “Najväčšia cestovateľská súťaž SK a CZ travel blogerov”. Súťažíme na sociálnych sieťach. Vyhrať môžeš nie len ty, ale i tvoj kamarát alebo kamarátka. A ceny sú naozaj atraktívne. Ak chceš vedieť, čo, ako, kedy a kde môžeš vyhrať, tak čítaj ďalej. Ceny

Ako to vzniklo?

Cestovanie je našou najväčšou vášňou. A nie len našou, ale i kamarátov z iných blogov. Spoločne sme sa preto rozhodli, že rozcestujeme i vás. Vznikalo to dlho. Človek by neveril, čo všetko treba urobiť aby to bolo tip top. Akciu sme pripravovali takmer 2 mesiace. Starostlivo sme vybrali ceny a výsledok určite stojí za to. Spolu s nami do toho išli i kamaráti z iných blogov. Niektorých poznáme osobne, niektorých len prostredníctvom sociálnych sietí.

Príprava

Súťaž sme začali pripravovať už začiatkom júla. V hlave sme mali spoločne s Veronikou plán. Stačilo ho len zrealizovať. Vyzeralo to dosť jednoducho. Nakoniec s tým bolo práce ako na kostole. Pripraviť ceny, urobiť grafiku, zjednotiť pravidlá, osloviť partnerov…Postupne sme vzali do partie ďalších a vyvrcholilo to sobotným fotením a obedom v Bratislave. Tam sme sa síce nestretli všetci, ale viete ako to chodí u travel blogerov. Stále niekde sú…. Plán je stretnúť sa so všetkými pri žrebovaní na konci. Čo myslíte, podarí sa to? Príprava vizuálu

Aj toto môžeš vyhrať

Tam ti niečo spadlo

Predstavme si blogerov

Daniel a Majka z blogu cestujzamenej, tak to sme my. Nás asi predstavovať moc netreba, keďže ste u nás na blogu. Ale v krátkosti. Sme pracujúci pár, ktorý využíva dovolenku, sviatky a všetky voľné dni naplno. Doma dlho neobsedíme. Naše zážitky potom následne spisujeme na náš blog.

View this post on Instagram

Location🚩: Hluboká nad Vltavou / Czech republic . Scroll down for english caption. ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ 🇸🇰 Dobré ránko priatelia. Prajeme krásnu slnečnú sobotu🌞 Ako ste si určite všimli, uplynulý víkend sme strávili v Južných Čechách. Prvou zastávkou bola Hluboká nad Vltavou, odkiaľ pochádza i táto fotka. 📸 Zvyčajne nefotíme tento typ fotiek, ale prostredie nabádalo k tomu, urobiť princeznovskú fotku. 👸🏰 Vznikla skoro ráno pred tým, ako dorazili autobusy s turistami. 😊 Určite aj vám odporúčame prísť ešte pred otvorením pokladní. Park je totiž dostupný prakticky kedykoľvek. 😉 Baby, rozmýšľali ste niekedy nad tým, aké by to bolo, stať sa na deň princeznou? 🤔 A chalani nad tým, mať takéto veľké sídlo? Kto by to upratoval? 😂🏰🏰 . 🇺🇸 Hi guys 🌞 We have spend last weekend in South Bohemia. 🇨🇿 This shot is taken in Hluboka Castle. It is early in the morning before the crowds.📸😂 In front of castle, there is huge park with many photo oportunities…. We want to capture Majka as princess running back to castle… 👸🏰 Do u like our shot? If yes, please share and comment. It will be so sweet from your side.😍 ===================================== 📷 @cestujzamenej =========================================== #cestujzamenej #dnescestujem #cestovatelskyblog #dnesnosim #wearetravelgirls #dametraveler #femmetraveler #girlsborntotravel #girlslovetravel #travelgirlsgo #ladiesgoneglobal #sheisnotlost #thetravelwomen #theglobewanderer #culturetrip #passionpassport #tlpics #igshotz #travellingthroughtheworld #cesko #czechrepublic #visitcz #hluboka #jiznicechy #visitczechrepublic #thisisczechrepublic #southbohemia #czechgirl #smecestovatelky

A post shared by Daniel & Majka (@cestujzamenej) on

Veroniku a Karola z blogu She makes me travel poznáme len krátko, ale stali sa z nás kamaráti. Určite sa oplatí navštíviť ich blog. Nás si táto dvojice získala. Už sme s nimi boli i na výlete a plánujeme spoločne i niečo väčšie. Oznámime čoskoro.

View this post on Instagram

IT’S Q&A TIME! 🙋‍♀️ . . We’ll be running out a series of questions and answers over the next few days in our feed, so ask us anything you are interested in..from professional things to random facts…and don’t be shy! Flick us through a DM or leave us your question in the comments below. 👇 . . We’ll pick the most interesting ones and aim to answer at least 10 in the coming days. We are so excited about what you want to know about us. 😍 . . #shemakesmetravel #taiwan #taipei #taipeitravel #travelustcouples #travelust #travelcouple #travelcoupleslove #couplesgoals #couplesofinstagram #wheretofindme #igcouples #adventurecouple #couplesgoalsmotivation #travelwithme #perfecttogether #inspiredtravels #prettylittletrips #discoverer #passionpassport #beautifulmatters #beautifuldestinations #speechlessplaces #bestdiscovery #travelstroke #traveltagged

A post shared by VERONIKA | shemakesmetravel (@veronika.rosputinska) on

Rado z blogu Nie je túra bez Štúra je super chalanisko. Poznáme sa s ním približne od decembra minulého roka. Do víkendu to bolo len prostredníctvom internetu. V sobotu sme sa konečne stretli i osobne. Aj vďaka jeho blogu sme sa rozhodli cestovať toto leto viac po Slovensku. Určite si na neho kliknite.

Michala z portálu Letenky za babku som stretol prvý krát na diskusii v Banskej Štiavnici. Odvtedy sme v kontakte a často si vymieňame tipy na letenky a podobne. Jeho portál s letenkami sme využívali i v minulosti. Nájdete tam denne skvelé tipy. Ak ho ešte nesledujete, tak smelo do toho.

Katku (travelagent_strapilein) poznala hlavne Majka. Čítala o nej v časopisoch. Ani neviem ako, a dáko sme sa dali do reči. Katka síce blog nemá, ale zato pridáva nádherné fotky na instagram. Okrem toho sú jej storiesky nabité praktickými informáciami o rôznych destináciách. Však posúďte sami.

https://www.instagram.com/p/BlX8qR1gfrA

Grétka z blogu Beach addicted je naozaj milé dievča. Zatiaľ ju poznáme len online, ale toto by sa malo koncom augusta zmeniť a konečne s ňou pokecáme aj naživo. Jej blog je v angličtine a nájdete tam zápisky z jej ciest po celom svete. Spolu s priateľom toho majú pochodeného mnoho. A ako názov napovedá, hlavnou témou sú pláže.

View this post on Instagram

Morning☀️RIO🇧🇷 . Guys we are in Rio de Janeiro and super happy that we can spend a couple of days in this amazing city. And yesterday we could see one of the most beautiful sunrises 🌅 ever 😍😍😍 Rio is beautiful and the best way to enjoy it is definitely from above. What do you think? Isn’t this view just stunning? . . . If you missed out our stories from yesterday you can watch it in our RIO FOLDER 🇧🇷 . . . 📸 by talented @nicojhhwerner . . . . . . . . #riodejaneiro #brazilgram_ #riodejaneirotrip #riodejaneirogram #riodejaneiroinstagram #riodejaneirobrasil #travelwanderlust #staywander #wanderlove #sunrise_pics #sunrise_madness #sunrise🌅 #travelbloggers #viewslikethese #doyoutravel#beautifulplaces#citezenfemme#wearetravelgirls#sheisnotlost#theglobalgirls #dammetraveler

A post shared by Beach Vibes☀️ (@mybeach_addiction) on

A na záver si predstavme Teru. Pochádza z Česka a aktuálne žije v Prahe. Pracuje ako fotografka, a že je profesionál vidno i na jej cestovateľskom blogu Teru´s Guide.

View this post on Instagram

One midnight shot from this famous place. When I visited Lofoten one year ago in winter I promised myself I would go back in summer. The weather conditions were really bad in March, that’s why we couldn’t see all the places we wanted. I’m glad that we were so lucky with the weather now in July.. and this time these islands completely stole my heart. (Btw. this place is a lot safer than it looks in photos) ✨ – Jedna fotka z půlnočního hiku u pláže Kvalvika. Když jsem byla loni v zimě na Lofotech poprvé, slíbila jsem si, že se jednou vrátím v létě. Počasí nám totiž tenkrát v březnu moc nepřálo a většinu míst jsme vůbec nemohli navštívit kvůli silným vrstvám sněhu. Tak jsem ráda, že teď v červenci se to s počasím tak povedlo.. a Lofoty jsem si díky tomu úplně absolutně zamilovala. (Btw. tohle místo je mnohem bezpečnější, než to vypadá na fotce) ✨ #roadwideopen #mountaingirls #girlslovetravel

A post shared by Road Wide Open (@terumenclova) on

 

Kde súťažíme?

Súťaž bude prebiehať na facebooku a na instagrame. Na každej sociálnej sieti o iné ceny. Takže máte šancu niečo vyhrať dokonca dva krát. Samozrejme sa môžete zapojiť nie len u nás, ale i u ostatných blogerov. Ako sa hovorí, každá účasť zvyšuje šancu.

Facebook post

Instagram Post

O čo a ako súťažíme?

Ceny sú naozaj atraktívne. Na instagrame hráte o ceny v hodnote takmer 900€. Na facebooku môžete vyhrať ceny za viac ako 250€. Dohromady je to neuveriteľných viac ako 1000€. A to sme tu zatiaľ nemali. Začíname v pondelok 20.8. 2018 o 8:00 na oboch sociálnych sieťach a vyvrcholením bude live žrebovanie 28.8. 2018. Súťažiť môžte u každého blogera. Tým si zvýšite svoju šancu na výhru.

Instagram súťaž

Podmienky súťaže sú naozaj jednoduché. Dáte lajk pod súťažnú fotografiu, follow na nás a našich kamarátov a v komentári u nás označíte svojho obľúbeného parťáka na cestovanie. Zapojiť sa môžte dokonca 5x na jednom účte.

O čo súťažíme?

 • 3-dňový pobyt (2 noci) pre dve osoby v Hotel pod zámkom Bojnice s raňajkami a vstupom do wellness v hodnote 179 €
  • Hotel sa nachádza na námestí pod Bojnickým zámkom v prekrásnom a turisticky najvyhľadávanejšom kúpeľnom mestečku Slovenska – Bojniciach
  • Môžete využiť krytý bazén, vírivú masážnu vaňu whirlpool, saunu, posilňovňu, relaxačné alebo reflexné masáže a môžete sa občerstviť vo wellness bare.
  • Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou (Vaňa, sprchový kút) a wc, chladničkou s minibarom, TV, WIFI.
 • večera pre dve osoby v reštaurácii BarVeg Bojnice v hodnote 25 €
  • Priamo na hlavnej ulici, s farebnými sudmi pred drevenou bránou s veselým nápisom, jednoducho neprehliadnuteľná. A jedlo je famózne. Máme odskúšané!
 • zapožičanie automobilu MINI s plnou nádržou v hodnote 349 €
  • Rýchlejšie, ostrejšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým. Zažite radostný pocit z jazdy.
  • Je inteligentné, charizmatické a má bezchybný štýl. Je ako dokonalé večerné rande.
  • Má mestský charakter a čaká len na teba
 • fotokniha od Fotolab v hodnote 50 €
  • Použite fotky z vašej dovolenky, svadby, či vydareného výletu v prírode a vytvorte si originálny darček – fotoknihu, ktorá poteší vás aj vašich blízkych
  • Pri tvorbe fotoknihy máte na výber až deväť formátov, rôzne typy papiera a väzby. Jednotlivé strany si navyše môžete vylepšiť doplnením vlastných textov
 • poukaz na merino oblečenie od Froggywear v hodnote 50 €
  • Aprečo merino? Je ideálne pre cestovateľov. Merino vlna = prírodný termostat, priedušnosť, hreje aj keď je vlhká, žiadny zápach, neškriabe a mnoho iných super vlastností….
  • Vybrať si budete môcť funkčné oblečenie a termoprádlo z merino vlny, ktoré šijú na Slovensku z kvalitných materiálov vyrobených v EÚ.
 • prenájom GoPro6 a stabilizátora Karma Grip na 7 dní od Smartwear.sk v hodnote 175 €
  • GoPro6 – Je jednoduchá, dobre sa s ňou komunikuje a vždy spraví to, čo od nej žiadate
  • Karma Grip udrží záber stabilizovaný. Budete uchvátení. Behajte, skáčte, vydajte sa na pešie túry, jazdite na bicykli…
  • Karma Grip a GoPro spolu fungujú ako jeden celok. Jednoducho pripojte GoPro, zapnite grip a vyrazte.
 • stieracia mapa Slovenska od Ajtaci.sk v hodnote 22 €
  • Cestovateľská stieracia mapa Slovenska je luxusný darček pre všetkých cestovateľov, objaviteľov, turistov a milovníkov Slovenska.
  • Mapa je kreslená ručne na Slovensku a navrhovaná dobrodruhmi, ktorí majú Slovensko prejdené z každej strany alebo sa len chystajú.
 • 3-hodinový vstup do vodného a wellness sveta pre 2 osoby od športovo-relaxačného centra Gothal v hodnote 36 €
  • Po celodennej túre alebo výlete na Liptove padne asi každému vhod skočiť do bazéna, oddýchnuť si a nabrať nové sily
  • Gothal ponúka okrem Vodného sveta aj kvalitný wellness so saunami, floatingový bazén s vodou z Mŕtveho mora a relaxačné procedúry.

Facebook súťaž

Podmienka vstupu do súťaže je taktiež jednoduchá. Stačí dať lajk na našom FB profile a napísať odpoveď na otázku:„Čo ste plánovali podniknúť toto leto a nestihli ste?“

O čo súťažíme?

 • 2x vstup do Mastercard Caproni Lounge od Letiska Bratislava v hodnote 60€
  • Salónik ponúka zaujímavý výhľad na odletovú halu vrátane repliky lietadla Caproni CA. 33
  • V salóniku je bezplatne k dispozícii široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov, občerstvenie, internetové pripojenie, TV a medzinárodná a domáca denná tlač.
  • Ročne vybaví letisko spolu na prílete a odlete približne 2 milióny cestujúcich a vy sa vďaka súťaži môžete stať ďalšími z nich
 • Voucher na letenky spoločnosti Ryanair v hodnote 50€ od cestujzamenej
  • Využiť ho môžete na lety napríklad z Bratislavy. Spolu až 25 leteckých liniek Ryanairu odlieta z tohto letiska.
 • CEWE FOTOKNIHA Pure v hodnote 22€ od Fotolab
  • Môžete v nej zachytiť Váš príbeh z výletu na 22 fotkách – štýlovo a v modernom dizajne
  • Praktický štvorcový formát a tvrdá väzba s 1 fotografiou a textom
 • Lifestylové ceny od MINI v hodnote 100€
  • cestovateľské darčeky z kolekcie Lifestyle
  • typická zábava s MINI sa nekončí pri automobiloch
 • stieracia mapa Sveta od Ajtaci.sk v hodnote 22 €
  • Ak radi cestujete, cestovateľská mapa je skvelým doplnkom do vašej izby.
  • Môžete si na nej zotrieť už navštívené destinácie a spomínať na svoje cesty svetom

Podrobné pravidlá celej súťaže nájdete na tomto linku. Držíme palce a nezabudnite o súťaži povedať kamarátom. Veľa šťastia praje Daniel a Majka!

PS: Kde sa vidíme nabudúce?

Všetkých nás asi neodvezie